Міськрада Хуста змінила порядок пайових внесків і нагородження містян

У Хусті відбулось чергове 7-ме засідання 8-ї сесії міської ради. Розпочали роботу з внесення змін до порядку денного.

Стартували з бюджетних: затвердили звіт про виконання бюджету за 9 місяців поточного року, внесли зміни до міського бюджету на 2018-й та до окремих програм: благоустрою міста, охорони навколишнього природного середовища, реконструкції, ремонту та утримання міських доріг, а також фінансової підтримки комунальних підприємств, розвитку фізичної культури і спорту та решти програм, що потребували змін.

Ухвалили і низку рішень, пов’язаних з врегулюванням земельних відносин та майна комунальної власності. Затвердили ряд проектів благоустрою, звітів про експертну грошову оцінку, технічних документацій із землеустрою щодо встановлення меж, а також надали кілька дозволів на розробку проектів землеустрою чи оренду землі тощо. Розглянули декілька проектів рішень. Серед них – затвердження Порядку пайової участі замовників у створення інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури Хуста.

Після тривалих дискусій затвердили новий порядок пайового внеску. Далі затвердили Положення про порядок нагородження почесними відзнаками Хустської міської ради та надали матеріальну допомогу хустянам, зокрема на лікування.

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

eleven − 9 =