Рання черешня на закарпатських ринках скоро закінчиться

Повні прилавки черешні обіцяють бути ще недовго. Продавці розповідають, рання черешня майже закінчилася, а пізню добряче попсував дощ. Тим часом по волі на прилавках червоніє і лісова суниця, хоча і її важко знайти.

Червона, соковита, а ще солодка як мед: цьогоріч черешня дуже смачна, принаймні, переконує пан Валерій. Він щойно придбав кілограм спілої. Черешня цього року подарувала плоди дуже швидко, перші на прилавках ринків з’явилися вже на початку травня. Майже визбирали і другий черешневий врожай. На підході пізня черешня. Її очікують вже з першим днем червня. Наразі за літр продавці просять 25 – 50 гривень. В день вторговують плоди ящиками.

Тим часом поволі на прилавках починає з’являтися суниця. Однак за півлітрову баночку лісової ягоди просять 100 грн. Кажуть, ціна висока, адже цьогоріч суниця сонечка поки що не дочекалась. Аби назбирати таку баночку, витрачають майже дві години.

Вже ближчими днями погода обіцяє підвищення температури. Тож варто сподіватися на хороший врожай і інших фруктів та ягід.

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 × 3 =