Пожежу на Мукачівщині допомогли погасити сусіди

Серед білого дня у селі Лецовиця на Мукачівщині загорівся будинок. Завдяки небайдужим людям пожежу вдалось локалізувати ще до приїзду рятувальників. У будинку під час загоряння нікого не було. Мати пішла на роботу, а діти до школи.

Погоріле вікно, пробитий дах та понівечені вогнем речі. Такі наслідки пожежі у селі Лецовиця. Все сталось близько обіду. Першою пожежу помітила одна з сусідок, кажуть люди, вона й підняла на сполох.

Як розповідає сусід, пан Василь, в селі до таких ситуацій готові. Коли стається біда, згуртовуються та допомагають один одному. До приїзду пожежників люди самотужки почали гасити пожежу. Встановили драбини, зробили отвори у даху і відрами носили воду. Сусіди кажуть, у цьому будинку проживає самотня жінка з двома дітьми.

Не на камеру нашій знімальній групі жінка розповіла, що горіла спальня і, скоріш за все, винний в усьому газовий котел. Більш за все радіє, що вдома нікого не будо. Діти пішли до школи, а вона на роботу. А от збитки, що завдані пожежею, жінці допоможуть відшкодувати, каже голова Брестівської сільської ради Василь Сідор.

На те, аби в цьому будинку знову можна було б жити, знадобиться час. А допоки родині доведеться шукати іншого прихистку.

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

14 − two =