Чемпіонат Закарпаття з кіокушинкайкан карате пройшов у Мукачеві

У Мукачеві пройшов чемпіонат Закарпаття з кіокушинкайкан карате ІКО Мацушима. Для участі у турнірі 13 квітня в місто над Латорицею приїхали понад 240 спортсменів з 5 областей України. За місця на п’єдесталі змагалися спортсмени 10-ти клубів у 2 категоріях – новачки та досвідчені бійці.

У Мукачеві відбувся ювілейний відкритий чемпіонат Закарпаття з кіокушинкайкан карате ІКО Мацушима. За місця на п’єдесталі змагалися спортсмени 10-ти клубів у 2 категоріях – новачки та досвідчені бійці. Вік учасників – від 4 до 15 років. На турнірі за боями слідкували 20 суддів.

Серед учасників також було чимало дівчат. Юні спортсмени чітко знають, що важливо у боях із суперником та як стати переможцем.

Як налаштувати дітей на бій та чому навіть маленькому каратисту необхідно брати участь у змаганнях, розповів тренер однієї з команд.

Незмінні чемпіони МК «Яструб» не поступили титулом і цього разу. Усі переможці були нагороджені призами. Також організатори нагородили найкращих спортсменів кубками за Кращу техніку та Волю до перемоги.

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 × 4 =