Кубок Закарпатської області з кікбоксингу «ІСКА» вперше провели в Хусті

Вперше у Хусті провели Кубок Закарпатської області з кікбоксингу «ІСКА» серед дітей, юнаків та дорослих. У змаганнях взяло участь 150 бійців, а це 12 команд і не лише із Закарпаття, а й Харкова, Львова та Житомира. Організатори спортивного заходу переслідують єдину мету: популяризацію спорту як такого серед молоді у час, коли сучасність диктує свої умови.

БК «Закарпатські ведмеді» представив на змаганнях найчисельнішу команду, вона складалася аж з півсотні учасників різного віку, серед яких як хлопці, так і дівчата, до речі, які мають й міжнародні титули.

До слова, Хустському бійцівському клубу всього рік, як розпочав свою діяльність, а вже такі результати. Так, 14-річний Михайло із Велятина цьогоріч став володарем Кубку Світу з Козацького двобою, а займається хлопець бойовими мистецтвами рік. Каже: тренується щодня, аби бути кращим. Свої сильні сторони у кікбоксінгу продемонстрував і на цих змаганнях. У спарингу став переможцем.

А от БК «Пилипецькі ведмеді» з Міжгірщини представило команду з 6-х чоловік, віком від 11-ти до 14-ти років. На їх рахунку також численні перемоги, срібні та золоті медалі, наразі теж не пасуть задніх.

Бої ж урочисто відкрили представники місцевої влади і ті, хто доклав максимум зусиль, аби вони відбулися. Показові виступи спортсменів та клубу спортивного танцю супроводжувалися палкими оплесками присутніх вболівальників, після чого змагання продовжились. Власне, для багатьох це не просто бої, а шанс стати чемпіоном.

Пройшли змагання вже традиційно на базі Закарпатського державного базового медичного коледжу, керівництво якого щоразу підтримує «Здоровий дух у здоровому тілі».

Судді національної категорії спостерігали за запеклими двобоями і Кубок області взяли таки найкращі серед кращих. Ними стали «Закарпатські ведмеді».

Наступного дня спортсмени боролися й за Кубок міста зі змішаних єдиноборств. Перше місце посіли знову ж таки господарі – БК «Закарпатські ведмеді» (Хуст), другими стали – СК «Спорт Лідер» (Ужгород), третє місце посіли – також ужгородці, однак вже представники СК «Самурай».

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

8 + 14 =