Футболісти Тячівського району вперше змагалися за «Кубок Тересви»

Справжнє футбольне свято відбулося цієї неділі в селищі Тересва на Тячівщині. Юні футболісти відзначають, що для них такі змагання – це крок вперед до футбольної мрії

, тренери радіють, що їх вихованцям є де показати результати тренувань та свою майстерність. «Кубок Тересви» порадував чудовими футбольними матчами та прекрасною атмосферою.

Такі юні, але вже з великими спортивними амбіціями. Футболісти Тячівського району змагались за першість «Кубка Тересви». Кожен з цих юних учасників турніру має своїх футбольних кумирів та будує плани про подальшу спортивну кар’єру.

Загалом участь у турнірі взяли 10 футбольних команд Тячівського району. Це діти у двох вікових категоріях: 2006-2007 р.н та 2008-2009 р.н.

Можливість проявити себе та показати свою майстерність необхідна юним футболістам, переконані тренери та присутні на заході представники управління освіти Тячівської міської ради.

Тренер дитячо-юнацької команди с. Терново Василь Герчак наголошує, що такої кількості футбольних команд, як в їх районі, в інших немає. А це важливий показник, що футбол, як і інші види спорту, розвивається. А отже – здоровішою буде і наше майбутнє покоління.

Щодо переможців турніру, у молодшій віковій категорії перемогла команда ДЮСШ міста Тячів. А от у старшій віковій категорії перемогу здобули футболісти з Бедевлі.

Підтримати турнір вирішили і небайдужі підприємці району. На стадіоні були намети, пригощали учасників та гостей турніру різними наїдками та напоями. Тож з впевненістю можна сказати, що футбольне свято під назвою «Кубок Тересви» вдалося на славу та в планах у організаторів зробити його традиційним.