Змагання з крос-кантрі відбулися в Ізі на Хустщині

Драйв та шалені емоції: у селі Іза відбулися змагання із крос-кантрі. Ризиковані стрибки і невдалі приземлення, безкомпромісні перегони на трасі серед майстрів і аматорів бачили журналісти «М-Студіо».

Гучний рев моторів, захоплений погляд глядачів і доза адреналіну для спортсменів – 8 вересня у с. Іза Хустського району пройшов 3 етап Чемпіонату України з крос-кантрі. Учасниками заходу було близько 40 спортсменів із різних куточків України.

Учасниками змагань були представники різних класів – оупен, клас 150, діти і аматори. В офіційних змаганнях мотоциклетного спорту можна брати участь до 51 року. Але є досвідчені спортсмени, майстри спорту, яким за 51, вонивходять до класу «ветерани».

Траса завдовжки 7 кілометрів. Крім крутих підйомів, учасникам необхідно буде здолати ще й низку перешкод, які були створені штучно: це колеса, скати, колоди, болото. Саме тут спортсмени здатні показати свою майстерність. Найбільша складність у подоланні дистанції для кожного спортсмена індивідуальна.

Мотоциклетний спорт не з дешевих, як в організації заходу, так і для самих учасників. Одне тільки обслуговування мотоциклу потребує чимало інвестицій. Ні для кого не секрет, що мотоспорт є одним із найекстремальніших і травмонебезпечних.

Щодо вибору переможців, то тут судді чітко керуються регламентом змагань: першість отримає той, хто подолає більше кіл за визначений час. Стосовно чесності боротьби – з цим проблем немає.

Перегони видалися й справді видовищними та запеклими. Але дляспортсменів азарт та адреналін – це головне. За це і люблять мотоциклетний спорт.

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

seventeen + sixteen =