Молодій мамі з Мукачева потрібна допомога для боротьби з раком крові

26-річна Крістіна Качур із Мукачева продовжує боротьбу з раком крові. Діагноз “лейкемія” їй поставили у березні цього року, лікуватися довелося за кордоном, оскільки в Україні не вистачало донорської крові і тромбоцитарнї маси.

Щоб врятувати життя, батьки відвезли її в Угорщину, щоб розпочати лікування. Там Крістіна вже пройшли 3 блоки хіміотерапії. Треба пройти ще стільки ж. На сьогоднішній день лікування обійшлося в 12 мільйонів форінтів (це приблизно 42 тис доларів.), потрібна приблизно така ж сума.

У публікації в Фейбук Крістіна пише:

“Мої батьки вже витратили всі заощадження. Продали машину, продають квартиру щоб розраховуватися з боргами але цього і так на жаль не вистачає. Заробити такі великі гроші за такий короткий час не реально. Ми звернулись за допомогою в Мукачівську міську раду по програмі відшкодування дороговартісного лікування і нам виділили грошову допомогу 211 тис грн(приблизно 8тис доларів.). Ми їм дуже вдячні!

Дуже дякуємо ВСІМ хто до цього часу мав можливість допомогти нам фінансово. Допомагають мені Ваші молитви і слова підтримки. Я кожен день лежачи в лікарні читаю їх. Ви не уявляєте яких це надає мені сил що я не одна .
Я розумію що в нас час гроші всім даються не легко і в кожного є проблеми і труднощі.

Зараз я готуюся до 4-го блоку хіміотерапії, яка розпочнеться 3 вересня.

Щиро прошу Вас ще трішечки хто скільки має змогу допомогти нам фінансово щоб я змогла подолати цю хворобу і розпочати нове повноцінне життя з чистого аркушу здоровою і знову щасливою.

Заздалегідь Всім велике дякую і низький уклін!

Реквізити для допомоги
Картка Приват банка
4149 4991 0118 2242
Качур Крістіна Володимирівна.

Про автора

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

18 − five =