Кредитування бізнесу

З обласного бюджету Закарпаття будуть відшкодовувати частину відсоткової ставки за кредитивуння малого та середнього бізнесу. Саме таку процедуру передбачає нова програма підтримки малого та середнього бізнесу  розроблена в області.

Згідно з  програмою обласна комісія, що складатиметься з представників обл. адміністрації  і депутатів профільної комісії, визначатимуть , які саме види діяльності будуть кредитувати у 2017 році . Директор департаменту економіки Закарпатської ОДА Денис Ман, розповідає, це дасть змогу підприємцям збільшити кількість робочих місць за рахунок розширення бізнесу.

А тим часом підприємці області мали нагоду поспілкуватися з представниками банківських установ, та почути їхні пропозиції щодо кредитування. Зокрема пан Роман вже 22 роки займається перевезеннями, каже, у бізнесі без кредитування ніяк. Проте не рідко відсоткова ставка банків вражає, однак втілення в життя програми, значно покращило б життя бізнесменам.

Програма розроблена на 2017-18 роки , на найближчому засіданні сесії буде прийнятий порядок дії програми. А згодом підприємці тих чи інших галузей, матимуть змогу діяти за пільговими умовами.

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

fifteen + 11 =