Комунальні служби Мукачева виявилися не готовими до “раптового” снігу

Цього тижня мукачівцям довелося нелегко. В ніч проти понеділка про очищення доріг у місті можна було тільки мріяти. Люди зранку буквально відкопували свої авто і важко пробиралися крізь снігові кучугури.

Зима, як завжди, прийшла несподівано. Раптові опади у вигляді снігу цієї пори року спричинили справжній колапс. Водії і жителі міста озброюються лопатами.

Буквально за одну ніч Мукачево та і все Закарпаття опинилося під величезними заметами. Машини ледве долають снігові кучугури. Пішоходи, кажуть, опановують новий стиль ходьби – повільний.

Деякі водії так і залишили свої авто на стоянках та вирішили на роботу йти пішки. А от перехожі проторюють доріжки у снігу собі самі.

Тим часом, у міській раді запевняють – над розчисткою доріг працюють.

Мукачівці ж не перестають обурюватися – чому дороги в такому стані, що ними ні пройти, ні проїхати. Якщо відлига до кінця тижня допомогла комунальниками впоратися із заметами в центрі міста, то в мікрорайонах – суцільні кучугури та льодова каша.

Те, що не розчистили спочатку, наступного дня стало танути, а потім підмерзати і дороги перетворилися на каток. Водії в свою чергу мають клопіт з паркуванням авто.

Мукачівці нарікають на комунальників. Кажуть, снігоприбиральної техніки та людей у службі помітно бракує. Також своє обурення станом доріг і роботою комунальних служб жителі Мукачева висловлюють і у соцмережах.

Нагадаємо, що на сайті «ProZorro», де оприлюднюються всі державні закупівлі, є й інформація стосовно закупівлі послуг з прибирання снігу на 9 млн. 200 тис. гривень, але наразі торги відмінені. У 2019-му році на Послуги з прибирання та підмітання вулиць з міського бюджету – тобто коштів платників податків планують витратити 18 мільйонів 71 тисячу гривень.

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 × three =