Колись успішне підприємство з Мукачева заполонили безхатьки і наркомани

«Мукачівприлад», завод торгового обладнання, завод комплектних лабораторій – і це ще всі закинуті підприємства у Мукачеві. Мукачівський м’ясокомбінат колись був виробництвом, яке розвивало економіку краю та надавало робочі місця десяткам людей. Наразі на його території лише купи сміття, наркоманів, та безхатченків.

Зараз важко і уявити, що на місці, де сьогодні купи сміття, де, за словами місцевих, гуляють наркомани та ночують безхатченки, колись був мукачівський м’ясокомбінат. Після припинення роботи м’ясокомбінату через деякий час, у 2012 році, Регіональним відділенням фонду державного майна України по Закарпатській області було прийнято рішення про приватизацію шляхом продажу на аукціоні об’єкта незавершеного будівництва державної власності – м’ясокомбінату разом із земельною ділянкою державної власності, на якій він розташований. Проте, як відомо, відтоді підприємство та прилегла територія так і не знайшли власника.

Таких закинутих підприємств у Мукачеві вистачає. І тут варто б замислитись, чому влада не дбає про виробничі підприємства, які колись були прибутковими, піднімали економіку міста та, що не менш важливо, надавало робочі місця краянам.

Тож чи дбає міська влада про благоустрій Мукачева – питання відкрите. Тим часом, цікаво, що може запропонувати влада міста прилеглим селам, яких заманює гарними обіцянками, якщо не може навести порядок на власній території? Питання без відповіді.

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

one × 1 =