Виноградівці теж могли долучитися до «Кохання поза часом»

Шлюб за добу у день закоханих. Ще кілька років тому одружитись можна було лише за місяць після подачі офіційної заяви до РАЦСу.

Лише у виняткових випадках, коли пара очікувала на немовля, термін реєстрації шлубу могли скоротити. В 2016 році Міністерство юстиції запустило пілотний проект «Шлюб за добу» або «Кохання поза часом». Новаційну послугу швидко підхопили молоді пари і кажуть – справжньому коханню швидкість не стане на заваді.

Чоловіки у джинсах і без краваток, наречені в елегантних сукнях і без фати: у Виноградові на день святого Валентина одночасно одружилися п’ять пар. Андрій і Мирослава знайомі рік. Познайомилися у подруги Мирослави, на Різдво минулого року. Разом встигли побувати на заробітках за кордоном і зрозуміли, що у коханні головне – терпіння та взаємоповага.

Реєстрацію шлюбів на день закоханих ініціювало міністерство юстиції. Обрядові церемонії – «Кохання поза часом» у цей день тривали з восьмої години ранку до опівночі. У Виноградові зареєструвати свій шлюб на День Валентина вирішило шість пар.

Святкова церемонія у Виноградівському залі для урочистих подій суттєво відрізнялася від попередніх. Для наречених, родичів і друзів, які прийшли привітати молоді пари з урочистою подією, була встановлена спеціальна святкова фотозона з білих троянд. Для пар, які уклали шлюб у цей день, весілля – не головне. Кажуть, це взаємний подарунок до Дня закоханих.

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

6 − 4 =