«Кохання поза часом» вже вдруге організували на Закарпатті

«Кохання поза часом» – святковий захід, який вже вдруге організовує 14 лютого у День Святого Валентина Міністерство юстиції України.

З 8 до 24 години цього дня у відділах державної реєстрації актів цивільного стану міст Ужгород, Мукачево та Виноградів закохані пари мали можливість побратися, або подати заяву про укладення шлюбу. Так, в обласному центрі вирішили одружитися у День закоханих 9 пар, у тому числі три за проектом «Шлюб за добу».

Це Наталія та Олександр – закохана пара, яка вирішила одружитися 14 лютого у День Святого Валентина. Закохані йшли до цього 8 років. Пропозицію руки та серця Олександр зробив на Новий рік. Закохалися ще підлітками з першого погляду.

А Оксана та Денис вирішили у День усіх закоханих подати заяву на уклдення шлюбу. Весілля планують на серпень.

9 пар у День Святого Валентина сказали одне одному «Так» і офіційно зареєстрували шлюб в Ужгороді. Три з них за проектом «Шлюб за добу». Станом на 15 годину 5 пар подали подали документи на одруження. Святковий захід «Кохання поза часом» вже другий рік поспіль 14 лютого організовує Міністрество юстиції України. Крім обласного центру, до акції долучилися відділки державної реєстрації актів цивільного стануу містах Мукачево та Виноградів.

«Кохання поза часом» та «Шлюб за добу» – найпопулярніші серед закарпатців пілотні проекти Міністерства юстиції, які і надалі будуть розвиватися в краї.

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 × two =