Восьмий «Книга-фест» розпочався в Ужгороді

В Ужгороді стартував 8-й фестиваль книг. За словами організаторів, такий захід покликаний популяризувати закарпатських письменників. Фестиваль дводенний. Він розпочався із обговорення перекладацької співпраці закарпатських авторів із закордонними.

Олександр Гаврош письменництву віддав 15 років. За цей час випустив більше 30-ти книг. Пише дитячу літературу, прозу і документалістику, драматургію. Розповідає, що писати зараз дуже не просто. При цьому додає, що Закарпаття має «літературне обличчя». Важливо – вийти за межі свого регіону. Найважче ж – саме видавати свої твори.

Директор обласної бібліотеки ім. Потушняка Олена Канюка запевняє, що в бібліотеці книги закарпатських літераторів часто читають.

Познайомитися із авторами краю може кожен на вже 8-му фестивалі книги. Зокрема організатори влаштували виставку «Літературне добросусідство. Творча співпраця».

Варто додати, що для популяризації закарпатських авторів в області діє Програма, яка передбачає видачу їх книг. Коштом Програми за останні 5 років видали понад 40 найменувань тиражем у 16 тис примірників.

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

four + 4 =