Книгу спогадів про Чорновола презентують в Ужгороді

Презентація книги спогадів і роздумів про Вячеслава Чорновола „Великі дерева в тіні не ростуть” відбудеться у середу, 4 липня, о 17:00 в Закарпатській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. Ф. Потушняка.

„Видання увібрало найновіші спомини соратників легендарного борця за Україну, розвідки правників та прижиттєвий нарис про часи ув’язнення. Громадські та політичні діячі України, Білорусії, Азербайджану, Польщі, Ізраїлю вперше розповідають про виняткові риси характеру та досі невідомі факти з життя національного героя та Великої людини. Книга буде корисною журналістам, науковцям та усім, хто цікавиться історією дисидентського руху, здобуття незалежності та побудови української держави”, – йдеться в анотації.
Саме цим виданням започатковано серію видань про видатних рухівців, славнозвісних українців, воїнів, захисників БІБЛІОТЕКА “НАРОДНОГО РУХУ УКРАЇНИ”. Її мета – поширення в Україні та світі видань, які сприяють формуванню національної ідентичності, особистої та громадянської гідності, розвиткові громадянського суспільства та розбудови Української України. До збірки ввійдуть краєзнавчі, історичні, просвітницькі, патріотичні, освітницькі та інші видавничі проекти, здійснені за рахунок членів Народного Руху, або його прихильників.
Видання є некомерційними. Частина книжок буде безкоштовно передана громадським організаціям, бібліотекам та навчальним закладам по всій Україні.
Вхід на презентацію – вільний.

Про автора

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 × 1 =