Книги на патріотичну тематику презентували в Тячеві

У Тячеві відбулася зустріч-презентація книг на патріотичну тематику за участі політолога, експерта з питань гібридної інформаційної війни, донеччанина Станіслава Федорчука та публіциста, директора Української Видавничої Справи Ярослава Іляша з Києва.

Презентували книги про волю і характер, які надихали сучасних борців воювати за свободу і соборність України. Зокрема, мова про збірку новел «Відплата» українського письменника Леоніда Мосендза – військового та учасника розбудови державності Карпатської України. Крім того, презентовані й нещодавно перевидана праця ідеолога українського націоналізму Дмитра Донцова «Патріотизм», «Подебрадський полк» армії УНР кількох авторів та збірка статей «Декілька слів про національні характери» публіциста Ярослава Іляша.

У працях автори розкривають та культивують людські чесноти величі духу, національної гідності та патріотизму. Говорили і про сучасний партизанський рух на Донбасі, а також чому виникає сепаратизм і чого чекати після деокупації Донецька і Луганська.

Також йшла мова і про 80-річчя Карпатської України. Наразі триває робота над новим проектом – перевиданням книги Антіна Кущинського «Закарпаття в боротьбі».

Щодо решти презентованих книг, то багато з них у кінці зустрічі були подарвали місцевим бібліотекам та закладам освіти.

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 × 5 =