Кліп на пісню “День Янгола” Іван Пилипець презентував у Хусті

У Хусті в готельно-розважальному комплексі «V&P» відбулася найочікуваніша музична прем’єра відомого закарпатського співака, музиканта, автора та виконавця власних пісень, півфіналіста 5-го сезону телешоу «Голос країни», Заслуженого артиста України – Івана Пилипця.

Відтак кліп на пісню «День янгола» першими побачили земляки, рідні та друзі співака, а вже згодом в мережі –й решта шанувальників його творчості.

Тож, слова – Василя Кузана, музика – самого виконавця, аранжування – Олександра Сабова, відео – Андрія Олага і Ростислава Поповича та за участі тутешніх людей, справжніх закарпатських родин, рок-гурту «Time-R» й побачила світ нова композиція та її відеоверсія, відзнята на теренах Хустщини – у Драгові, Кічерелах та Хустському замку.

Відеоробота відображає увесь колорит рідного краю співака,…його звичаї та традиції, сімейні цінності та міць тутешніх родин. А ще, що головне – життєве кредо артиста, як людини доброї волі: «Стань янголом, коли іншим важко».

Зрештою під час презентації нового кліпу кошти збирали на реабілітацію 27-річному Юрію Дулкаю , який зазнав травм і тепер знаходиться в інвалідному візку.

Так, у невимушеній обстановці, приємній та затишній атмосфері, під музичний супровід рок-музикантів та виконання пісень закарпатського співака присутні на великому екрані й побачили те, ради чого зібралися.
До слова, у творчому доробку Івана Пилипця – 7 відеокліпів. Планів та задумів у артиста багато, однак найперше чим потішить шанувальників, так це новою піснею про Синевирське озеро.

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

14 − 13 =