Київського туриста, який заблукав у Карпатах, так і не знайшли

Пошуки туриста, який загубився 6 січня у районі гори Гимба в Міжгірському районі, тривають, повідомляє Управління ДСНС в Закарпатській області.

Пошукові роботи впродовж 9 січня проводилися трьома групами у двох напрямках: залізнична станція «Оса» Свалявського району – ущелина г. Великий Верх; г. Стій Свалявського району – напрямок до закинутих будівель колишньої військової частини.

О 15:30 родичі заблукалого лижника повідомили рятувальникам про те, що він вийшов на телефонний зв’язок зі своїм товаришем та у короткій розмові повідомив своє ймовірне місце знаходження. Тож рятувальники спрямували свою пошукову операцію у напрямок вказаних координат.


Загалом у пошуку від ДСНС беруть участь 39 рятувальників та 7 одиниць техніки: гірські пошуково-рятувальні відділення с. Н.Ворота, м. Мукачево, м. Рахів, м. Ужгород, смт Міжгір’я, та спеціалізованого центру швидкого реагування м. Дрогобич Львівської області. Також допомагають професіоналам ДСНС волонтери, лісники та поліція.

Станом на 06:00 заблукалого туриста не знайдено, пошукові роботи тривають.


Нагадаємо, ввечері 6 січня у районі гори Гимба заблукали двоє лижників. Сповістила про це рятувальників о 20:20 дружина одного з туристів. Наступного дня одного з туристів, киянина 1984 року народження, знайшли у підніжжя гори Стій зі сторони Свалявського району. Як виявилося, під час блукання у горах він і його товариш-одноліток вирішили розділитися і пішли у різні сторони.

Про автора

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

16 + 7 =