Київський шахрай виманив у закарпатських пенсіонерок понад 450 тисяч гривень

На Закарпатті судитимуть киянина, який виманив у двох пенсіонерок понад 450 тис грн «за звільнення сина, який скоїв смертельну аварію». У цій схемі були задіяні декілька людей, особи інших ще встановлюються, повідомила прес-служба прокуратури Закарпатської області.

Так, надвечір, 79-річній жінці додому зателефонував «онук», який повідомив, що він перебуває у лікарні, важко травмований після ДТП, батько – на операційному столі та є інші потерпілі, після чого передав телефон так званому «правоохоронцю». Цей шахрай запевнив жінку, що за 5000 дол США «вирішить питання» про непритягнення її сина до кримінальної відповідальності. Налякана пенсіонерка віддала всі заощадження, які мала вдома – 1170 дол США та 3 000 грн.

Майже за аналогічною схемою злочинці виманили кошти у іншої 80-річної пенсіонерки, але в значно більших сумах. Так, спочатку вона віддала 5 000 дол «правоохоронцю», а через деякий час ще 5 500 доларів США, 4 000 євро, 6 000 гривень, але вже іншій особі, яка назвалась «адвокатом» сина і кошти були необхідні, начебто на відшкодування вартості автівки потерпілого в ДТП.

У обох випадках гроші забирали »кур’єри», а вже потім, дізнавшись, що їх діти в жодні пригоди не потрапляли, пенсіонерки звертались до правоохоронців. Загалом шахраї виманили у жінок суму, еквівалентну понад 450 тис. грн.

Про автора

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

1 + 10 =