Хустський райсуд після акцій протесту залишив під вартою підлітка з Нижньої Апші

Дорогу навпроти Хустського районного суду сьогодні перекрили протестувальники, незгідні з рішенням щодо можливої застави для 14-річного хлопця з Нижньої Апші, обвинуваченого у вбивстві.

Протестувальники тримали у руках плакати з фотографіями хлопця, вбитого його ж товаришем. А також того, хто скоїв злочин.

Нагадаємо, навесні у Нижній Апші Тячівського району, між друзями – школярами відбулася сварка, яка призвела то непоправного вчинку. Один з хлопців наніс іншому множинні колото-різані рани, від яких останній помер. З тих пір підозрюваного тримали під вартою. 12 грудня Хустський районний суд виніс рішення, яким підлітку продовжено тримання під вартою ще на 2 місяці – до 16 лютого, однак водночас передбачено можливість вийти на волю шляхом сплати застави розміром у 141 тисячу гривень. Люди, котрі влаштували акцію протесту, спочатку в Нижній Апші, перекривши автомобільну дорогу Мукачево – Рогатин, а сьогодні – в Хусті…. Категорично не згідні з таким судовим рішенням.

Акція протесту практично розпочалася перед повторним засіданням Хустського райсуду, яке призначили на сьогодні на 14.00. На цьому засіданні колегія суддів зрештою виключила можливість внесення застави стосовно обвинуваченого школяра з с. Нижня Апша. Суд ухвалив рішення про виправлення нібито допущеної описки в ухвалі від 12 грудня 2018 року, згідно з якою стосовно обвинуваченого застосовується виключно запобіжний захід у вигляді тримання під вартою. Дії обвинуваченого кваліфікуються як умисне вбивство.

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 × four =