Заступником мера Мукачева став опозиційний депутат Олег Казибрід

Мукачівська міська рада провела 62 сесію 7 скликання. Депутати розглянули близько півсотні проектів рішень. Зокрема, найбільше уваги приділили питанням водозабезпечення у місті та призначення нового заступника міського голови.

Традиційно депутати розпочали засідання з державного гімну. Понад 2 години роботи та 47 запланованих питань — такий порядок денний 62 сесії Мукачівської міської ради 7 скликання. Депутати голосували за ряд змін та затверджували положення відділів та секторів міської ради. Найбільшу увагу приділили питанню щодо водозабезпечення у місті. Зокрема, директор ММКП «Мукачівводоканал» Ігор Федорняк наголосив, що набуває чинності новий спосіб сплати за послуги. Обговорили й причини підняття тарифів на водопостачання та водовідведення у місті.

Присутні на засіданні звернули увагу начальника відділу капітального будівництва на затягування процесу ремонтних робіт в будівлі поліклініки мукачівської ЦРЛ, що спричиняє великі незручності для жителів міста.

Ще одне питання, яке викликало в залі засідань дискусію – винесення на голосування рішення про призначення новим заступником мукачівського міського голови депутата міської ради – Олега Казибріда. В результаті після жвавого обговорення більшістю голосів рішення прийняли.

Варто додати, пропозицію про призначення заступником міського голови опозиційного депутата Олега Казибріда та включення його до складу виконкому міські обранці підтримали одноголосно.

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

17 − 6 =