У Тячівській ЗОШ №2 скоро розпочнуть капітальне відновлення

У тячівській ЗОШ №2 довгий час не проводили ремонт другого корпусу через брак коштів. Стіни будівлі буквально розсипаються. Продовжувати навчання й надалі там – небезпечно. Та завдяки сприянню народного депутата України Василя Петьовки відновлювальні роботи навчального закладу незабаром розпочнуться.

Повний капітальний ремонт. Нові просторі кабінети, вбиральні на кожному поверсі, а головне – надійний і безпечний навчальний корпус для дітлахів. Тячівська ЗОШ№2 оновлюється капітально.

Минулого року, розказує директорка школи Ольга Кричфалушій, силами тячівської громади зробили ремонт першого корпусу шкільної будівлі. Другий корпус потребував значно більших коштів. Через це реконструкцію даного закладу тривалий час не розпочинали.

Проект фінансує Державний Фонд Регіонального Розвитку. Виділити планують понад 9 млн. 34 тис. гривень. Завдяки клопотанню народного депутата України Василя Петьовки ці кошти врешті вдалося отримати. Адже мова йде про належні, комфортні та головне – безпечні умови для навчання дітей.

Тендер на проведення ремонту виграло Хустське Проектно-будівельне управління «Тиса». Для втілення проекту в життя потребується щонайменше рік. Але всі об’ємні роботи планують завершити до настання навчального року.

Батьки, говорить Ольга Володимирівна, до такої новини поставилися з розумінням. Надійність і безпека учнів – понад усе.

Проведення теплосанації в першому корпусі школи дало можливість заощадити кошти. Газу використали лише третину, незважаючи на те, що обігрівали обидві споруди. На сам кінець директорка запевнила, що проект сучасний, за європейським зразком. Для учнів будуть створені належні умови. До того ж будівлю планують суттєво розширити і навчатись тут зможе більша кількість дітей.

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

one + nine =