У Чопі вантажівки руйнують дороги попри заборону в’їзду

Каміони руйнують у прямому сенсі цього слова містечко Чоп на Ужгородщині. Населений пункт розташований на українсько-угорському кордоні, де постійно черги фур. Тому найбільш кмітливі водії попри знаки заборони в’їзду зрізають шлях до КПП вулицями міста.

В основному порушують правила дорожнього руху вночі. Найбільше страждають жителі вулиці Приозерної. Кажуть, будинки від вібрації тріщать по швах, особливо старі, стелі трясуться, порох у помешканнях, дороги руйнуються, та й ходити і їздити тут небезпечно, особливо дітям.

Вулицею Приозерною в Чопі каміони їдуть, аби скоротити чергу до українсько-угорського кордону. Тутешні скаржаться, вантажівки руйнують дорогу, будинки та їх здоров’я і спокій.

Водії нехтують знаками заборони в’їзду, які встановлені у кількох місцях при в’їзді у населений пункт. Порушують правила дорожнього руху в основному у темну пору доби.

Ця проблема для міста – порівняно нова. Ситуація погіршується пропорційно збільшенню довжин черги до кордону.

Міський голова Валерій Самардак каже, численні скарги надходять від людей. Місцеві жителі кілька разів навіть перекривали дорогу – не пропускали каміони. Та проблема досі не вирішена.

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

20 − 18 =