Ювілейну виставку Мар’яна Багнія відкрили в Хусті

У Хусті, у міській картинній галереї відкрили персональну виставку талановитого Мар’яна Багнія. Присвячена вона 70-річчю автора і має назву «Струни мого серця». Щодо представлених робіт, то їх майже сотня, вони різножанрові та виконані у різних техніках.

«Струни мого серця» – таку назву має ювілейна персональна виставка талановитого хустського художника, родом із Львівщини, Мар’яна Багнія. Яка ж вона по рахунку – автор і не знає. Адже за 70 років життя було їх чимало, однак ця – особлива, бо ювілейна.

Автор зізнається, що тут представлені кращі роботи його творчого доробку. Тож, картинний вернісаж є ретроспективним, адже налічує як нові картини, так і давно написані. У мистецтві ж Мар’ян Багній ще з дитинства.

Художник захворів на цукровий діабет і так сталося, що рік тому йому довелося ампутувати обидві ноги. Власне тому ювілейну виставку, присвячену його 70-річчю, переніс і відкрив роком пізніше.

Пан Мар’ян і пані Василина у шлюбі вже 44 роки. Увесь цей час художник відчував з боку дружини неабияку підтримку на мистецькому шляху. Також його підтримували і ним пишалися його інші родичі та друзі.

До слова, виставку у Хусті відкрили урочисто. Під час відкриття її автора відзначили й нагородами. Щодо представлених на ній робіт, то їх майже сотня, вони різножанрові та виконані у різних техніках. Триватиме ж картинний вернісаж тут до середини листопада.

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

16 − six =