Юлія Тимошенко закликала учасників другого туру виборів зберігати честь

Лідерка “Батьківщини” Юлія Тимошенко, яка посіла третє місце у першому турі виборів Президента України, звернулася до обох учасників другого туру – Петра Порошенка і Володимира Зеленського. Відеозвернення опубліковане на сторінці політика у Фейсбук.

За словами Тимошенко, вона подивилася “телефонні дебати” і побачила “руйнацію статусу посади Президента і приниження української держави”. Відтак звернулася до Петра Порошенка: “Я знаю, що частина людей в Україні вірить в те, що ви зробили частину добрих справ для нашої держави. І тому в це тяжкий для вас час просто раджу вам не ставати частиною чужого шоу, тримати президентську планку. І як би важко не було, захистити статус посади президента і статус держави”.

Водночас Юлія Тимошенко звернулася до Володимира Зеленського, вказавши, що він може через декілька тижнів стати новим Президентом України. “Якщо ви мрієте обійняти цю посаду, бережіть гідність і честь цієї посади, не треба навколо неї влаштовувати бої і не треба, борючись за право стати президентом, нищити честь і гордість президентського статусу. Я думаю, всім нам навіть при такій важкій і загостреній конкуренції треба просто спробувати залишатися людьми. Людьми, які вміють про щасливу і заможну країну”.

Політик підсумувала: коли вона дивилася останні хвилини цього діалогу, “коли Володимир Зеленський кинув трубку фактично майже в обличчя діючому Президенту, побачила, який стрес це для Президента… у нього просто пересохло в роті і він не міг далі говорити. Треба просто бути людьми і вчасно дати один одному навіть ковток води”.

Юлія Тимошенко додала: вважає, що в України все буде добре, як би не закінчилися ці вибори, і закликала політиків “із честю вийти з конкурентної загостреної боротьби, яка набуває не дуже добрих ознак”.

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 − 3 =