Яка робота сьогодні в пріоритеті на Закарпатті?

Ярмарки вакансій набирають дедалі більшої популярності на Закарпатті і це легко пояснити – на одній платформі людина, що шукає роботу може ознайомитися з чималою кількістю вакантних місць на більшості підприємств та організацій краю, отримати інформацію про вимоги до кандидатів, а той хто визначається з майбутньою професією дізнатися про найбільш затребуваних спеціалістів сьогодення. У вищому професійному училищі №3 цей захід зібрав чималу кількість відвідувачів.

Завітав на захід і директор обласного центру зайнятості. З його слів такі акції дуже важливі для двох сторін – як для роботодавців так і для тих, хто шукає роботу.

Розказати про умови роботи чи навчання у їхніх організаціях прийшли представники чималої кількості підприємств та організацій Закарпаття. Не оминули захід і державні структури.

На ярмарку всі присутні могли дізнатися про сфери діяльності представлених організацій, оцінити їхню комунікацію з потенційними працівниками та дізнатися про умови найму та навчання. Декого зацікавило, а декого ні.

Проте всі учасники погодилися, що такі «дні кар’єри» організовувати треба і чим більше тим краще.

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

eleven + four =