Іноземні студенти на медичному факультеті УжНУ скаржаться на нову систему іспитів

Студенти-медики цього року можуть складати не один іспит, а три: до екзамену КРОК додадуться тестування з англійськоїмови та міжнародний іспит АЙФОМ. Іноземці, які вчаться в УжНУ, проти такого нововведення: кажуть, не готувалися і ризикують не перейти на наступний курс. Але в університеті запевняють, що всіх попередили вчасно.

Три іспити, а не один цього року можуть складати студенти медичних факультетів. Якщо раніше доводилося складати тільки КРОК, то зараз, ймовірно, доведеться ще й іспит на знання медичної англійської мови та IFOM. Студенти–іноземці УжНУ нарікають, що не знали про нововведення і готувалися тільки до одного іспиту.

Студенти скаржаться, що дату іспиту КРОК двічі змінювали. Спочатку готувалися його здавати у липні, потім на початку серпня. Окрім того, деякі студенти не знайшли своє прізвище у переліку допущених до складання тестів.

За новою системою, студент, який не здав бодай один іспит, дійсно залишається натому самому курсі. Але в університеті запевняють, що всіх попереджали вчасно.

Айфом – це міжнародний іспит, який є частиною єдиного державного кваліфікованого іспиту. Таке оцінювання знань студентів є об’єктивним та незалежним. А тому купити диплом – неможливо. Адже вплинути на результати не може ані сам студент, ані керівництво вузу чи навіть МОЗ. Авторами нововведення є Міністерство охорони здоров’я і Центр тестування.

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

5 + twenty =