Другий економічний форум Закарпаття відбувся в Ужгороді

Бізнесмени, науковці, аналітики, провідні економісти та представники місцевої влади зібралися за круглим столом на другому економічному форумі Закарпаття, що традиційно відбувся в Ужгороді в ректораті УжНУ. Присутні обговорили найбільш актуальні проблеми економічного розвитку краю та шляхи їх вирішення на рівні: держава, регіон, підприємство.

За словами учасників форуму, теми, винесені на порядок денний другого економічного форуму Закарпаття, актуальні як ніколи – це якість і кількість трудових ресурсів, проблеми їх залучення та стимулювання, відтік робочої сили за кордон. Підняли на форумі ще одне, не менш болюче питання, з яким стикається більшість студентів.

Ще одне питання – як втримати перспективного працівника, якою має бути його зарплата, соціальний пакет тощо.

Як зазначили учасники форуму, все перераховане на заході – реальність, адже як на рівні Закарпаття, так і на рівні Ужгорода розроблені перспективні плани розвитку, причому на тривалі періоди. У них враховані найсучасніші ноу-хау в розвитку міст та регіонів, головне наразі – бажання самих молодих людей долучатися, пропонувати свої ідеї та братися за їх втілення.

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

15 − thirteen =