У Хусті аварійно ремонтують дороги холодним асфальтом

У Хусті вже ремонтують дороги. Аварійний ямковий ремонт міських вулиць стартував минулої суботи, найглибші ями на окремих дорогах вже залатані, інші – ще в процесі.

Ремонт дорожники проводять за допомогою холодного асфальту, дана технологія дозволяє температуру повітря як плюсову, до +20, так і до мінус 5, однак не нижче.

У Хусті вирішили не чекати весни і розпочали латати ями, а теплий лютий тільки посприяв цьому. Температура дозволяє ремонтувати дороги за технологією холодного асфальту. Принаймні так стверджують фахівці.

Перший заступник Хустського міського голови Іван Фетько при цьому додає, що технологія ямкового дорожнього ремонту – задоволення не з дешевих і мало хто її застосовує. Дорожники видувають від сміття, вичищають від каміння, висушують від вологи чи не кожну яму і тільки потім вмощують у неї асфальт. Далі асфальтоукладчик робить свою справу і в результаті яма на дорожньому полотні зникає.

Дорожні роботи стартували ще минулої суботи і продовжуватимуться й надалі, допоки дозволить погода. До слова, під час ремонту експлуатація доріг дозволена.

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

two × five =