“Закарпатські ведмеді” обійшли три словацькі хокейні команди на чемпіонаті в Ужгороді

Боягуз не грає в хокей. А таких в Ужгороді на льодовому майданчику не було. Вже четвертий міжнародний аматорський турнір з хокею зібрав на льодовому майданчику три команди зі Словаччини, які боролися за першість із «Закарпатськими ведмедями».

Гру розпочали господарі турніру. «Закарпатські ведмеді» показали свою майстерність на вищому рівні. А от суперники кажуть, цього разу не вистачило командного духу.

Суддя турніру Барош Штефанцо приїхав з м. Кошице. Розповідає , грою задоволений.

Команда зі словацького міста Свідник виборола третє місце. На шайбу більше відправити у ворота і вибороти 2-ге місце вдалось суперникам з м. Гуменне. Взяти кубок за перше місце, не програвши жодного етапу, зуміли «Закарпатські ведмеді».

Спостерігав за грою колишній хокеїст Олександр Кузнєцов. Чоловік розповідає, закарпатці завжди демонстрували гідний рівень гри не для боягузів. Нині ж могли б завойовувати кубки не тільки на аматорському рівні. Однак грати мають можливість тільки літом.

Варто додати, льодовий палац в майбутньому може з’явитися на місці нинішньої ковзанки. Вже підготовлена документація. Наразі хокеїсти намагаються знайти кошти. Тож варто сподіватися, що вже ближчим часом прийматимуть суперників у справжньому льодовому палаці.

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

twelve + six =