На Хустщині виборців цього року буде більше – завдяки туристам

На ОВК № 71 з центром у Хусті активно триває підготовка до волевиявлення. Там отримали виборчі протоколи, далі голови ДВК шикуються в чергу за бюлетням.

В ОВК працюють з самого ранку і кажуть, робочий день затягнеться до пізнього вечора. Адже бюлетені тут отримають 103 дільниці з Іршавського, Тячівського та Хустського районів та м.Хуст. Голова ОВК Марина Марущак розповідає: працюють згідно з графіком, а організаційні роботи майже завершені.

Члені дільниць процедуру знають, адже нещодавно завершили роботу на виборах президента. Тому проблемних питань чи непорозумінь в роботі не виникає. Однак цього разу на Закарпатті буде дещо більше виборців. Адже чимада кількість туристів змінила місце тимчасової реєстрації, аби проголосувати під час відпочинку. До Шаяна вони приїхали звідусіль: із Києва, Львова, Донецька та інших міст України.

Самі туристи розповідають, завчасно продумали, як виконати громадянський обов’язок та відпочити одночасно. На відміну від виборців, які проживають на Закарпатті, туристи отримають тільки один бюлетень – з партійними списками.

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

sixteen − eight =