Гостей Мукачева біля вокзалу зустрічають ями та вибоїни

Площа Вокзальна – перше, що зустрічає гостей Мукачева, які приїздять залізницею до закарпатського міста, яке позиціонує себе як туристичний центр краю. Проте дорожнє полотно перед залізничним вокзалом – у жахливому стані.

Величезні ями, а подекуди навіть вибоїни, об’їхати які можна тільки зустрічною смугою, а в час пік, як наслідок, затори – це площа перед залізничним вокзалом туристичного міста Мукачева. І перше, що бачать гості міста – діряву дорогу.

Крім того, що такий стан дороги перед залізничним вокзалом формує негативний імідж про місто, обурюються місцеві жителі, яким доводиться долати такі горе-дороги щодня. Справді, агітуючи жителів прилеглих до Мукачева сіл, людям обіцяють покращити інфраструктуру, благоустрій, відремонтувати дороги. А тим часом у місті далеко ще не все у хоча б задовільному стані.

Бюджет Мукачева – один з найбільш наповнених на Закарпатті. Тобто кошти у міста є, проте розпоряджаються ними місцеві чиновники.

Варто нагадати, що кожен житель може контролювати використання бюджетних коштів та брати активну участь у громадському житті міста. Проте більшість мукачівців обирають позицію «моя хата з краю», «я не можу вплинути ні на що!» і обурюються одне одному на кухні. А тим часом дороги руйнуються ще більше, благоустрій не покращується, а місто з такими фінансовими можливостями не розвивається.

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

1 + twelve =