Голову Мукачівської РДА позбавили доступу до державної таємниці?

25 жовтня відбулося засідання тринадцятої сесії Мукачівської районної районної ради сьомого скликання. На порядок денний винесли 10 питань. 

Розпочали засідання з хвилини мовчання за загиблим в зоні АТО закарпатським бійцем Олександром Уром. Далі депутати розглянули десять питань, серед них основне: розподіл коштів з бюджету району. Голова районної ради Іван Михайло каже: це рішення прийняли одноголосно.
Також на сесії була внесена пропозиція про звернення депутатів Мукачівської районної ради до Президента України щодо підняття тарифів на газ.

На засідання з’явився й голова районної державної адміністрації Сергій Гайдай. Зареєструвався й одразу з невідомих причин пішов. З достовірних джерел журналістам «М-студіо» стало відомо про те, що Служба Безпеки України позбавила Сергія Гайдая доступу до державної таємниці. Це означає імовірне звільнення з посади державного службовця. Законом передбачений цілий ряд пунктів, який передбачає позбавлення доступу до державної таємниці.

Ми намагалися отримати коментар щодо цієї інформації безпосередньо від п. Гайдая, однак – він засідання сесії покинув завчасно, попри те, що є головою районної адміністрації та депутатом районної ради. На засідання сесії він більше так і не повернувся, на робочому місці ми його також не застали.

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

two × 4 =