Голова Хустської райради Юрій Іванчо продовжує роботу на посаді

На Хустщині наразі знову активно обговорюють зміни у владі, хтось запевняє, що вони вже відбуваються, хтось говорить, що незабаром відбудуться і що це тільки питання часу, а дехто не вірить чуткам

і чекає офіційних пояснень щодо чергового владного перевороту чи то його відсутності. Мова про теперішнього голову райради і колишнього, їх обрання чи, так би мовити, «заміна» одного на іншого, суди і рішення.

Наприкінці липня минулого року на Хустщині депутати висловили недовіру тоді діючому голові райради Олександру Пацкану і вирішили припинити його повноваження достроково. Наступним рішенням призначили на посаду очільника району – Юрія Іванчо. Після цього вже колишній голова районної ради Пацкан це рішення колег-депутатів оскаржував у судах.

Днями на своїй сторінці facebook він оприлюднив рішення Львівського апеляційного суду, яким його поновлено на посаді голови районної ради. Що робитиме далі колишній голова ради, маючи на руках судове рішення, винесене вже на його користь? – від нього особисто журналістам “М-Студіо” не вдалося взнати. Телефонна лінія увесь час була зайнята. Навідавшись у раду, ніяких змін не застали, теперішній голова був на робочому місці.

Це питання обговорюватиметься на засіданнях постійних депутатських комісій у вівторок, 18 вересня, і далі вже на сесійному засіданні ради у середу, 19-го числа.

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

1 × five =