Головний дорожник України проінспектував ремонт закарпатських автошляхів

Проінспектувати якість та освоєння виділених коштів на ремонти доріг на Закарпаття приїхав Славомір Новак – голова Державного агентства автомобільних доріг України.

За 2018 рік в нашому регіоні вдалося капітально та частково відремонтувати чимало автошляхів. Тільки із Дорожнього фонду Закарпаття отримало 218 мільйонів гривень на дороги місцевого значення та більше 430 мільйонів на дороги державного значення. Таким чином вдалося відремонтувати ділянки дороги М- 25, Чоп – Велика Добронь, М-23, Вилок – Велика Копаня, дві ділянки траси Київ – Чоп, неподалік Ужгорода та у Нижніх Воротах.

Саме цими маршрутами їхав головний дорожник країни. Розпочав інспекцію голова Державного агентства автомобільних доріг України Славомір Новак з відремонтованої ділянки М -25. Тут на відрізку між містом Чоп та селом Велика Добронь, оновлено 16 км дорожнього покриття та три мости.На цю дорогу цього року виділили 150 мільйонів. Про пророблені роботи звітують на місці.

Нагадаємо, що ділянка дороги Мукачево – Чоп скорочує шлях до кордону на 22 кілометри. І як зазначивСлавомір Новак, у першу чергу зосереджуються на дорогах, що з’єднують прикордонні пункти пропуску із трасою міжнародного значення Київ – Чоп. А саме Закарпаття голова державного агентства автомобільних доріг України вважає важливою територією оновлення дорожньої інфраструктури.

Після особистої зустрічі із прем’єр-міністром України народних депутатів, стартували ремонтні роботи і на так званій «дорозі смерті» М-23 сполученням Вилок – Велика Копаня. Ця дорога зачіпає напрямки одразу кількох міжнародних пунктів пропуску.

Голова Державного агентства автомобільних доріг України – Славомір Новак зазначив, що ще цього року для оновлення доріг Закарпаття буде виділено додатково ще 200 млн. гривень.

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 × 1 =