Голова “Укравтодору” інспектував ремонт доріг на Закарпатті

Голова Державного агентства автомобільних доріг України – Славомір Новак оглянув дороги та мости Закарпаття, на ремонт яких цього року було виділено кошти.

Розпочав інспекцію головний дорожник країни з відремонтованої ділянки М -25. Тут на відрізку між містом Чоп та селом Велика Добронь оновлено 16 км дорожнього покриття та три мости. На цю дорогу цього року виділили 150 мільйонів. Про пророблені роботи та якість асфальтного покриття звітують на місці.

Більше 30 років ця важлива ділянка дороги не ремонтувалась. Навіть зважаючи на те, що вона скорочує шлях до кордону від Мукачева на 22 кілометри. Сьогодні місцеві радіють оновленому автошляху та сподіваються на продовження ремонтних робіт і в наступному році.

Зробити – зробили, а от вберегти асфальтне покриття від важковагового транспорту, який псує дорогу, не так вже і легко. На Закарпатті не працює жоден ваговий комплекс. Як зазначив Славомір Новак, ще цього року планують запустити пілотну систему, яка допоможе визначати і в майбутньому штрафувати порушників.

Серед оновлених доріг – і ділянка М-23 сполученням Вилок – Велика Копаня. Ця дорога зачіпає напрямки одразу кількох міжнародних пунктів пропуску. Цю ділянку дороги головний дорожник також оглянув.

У наступному році, кажуть дорожники, розпочаті роботи доведуть до кінця та перейдуть до ремонту доріг вже нових напрямках.

До слова, голова Державного агентства автомобільних доріг України – Славомір Новак зазначив,що ще цього року для оновлення доріг Закарпаття буде виділено додатково 200 млн. гривень.

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

7 + 6 =