Технічне обслуговування газових мереж обговорили за круглим столом в Ужгородській міській раді

За круглим столом в Ужгородській міській раді 30 липня обговорили питання, хто має обслуговувати внутрішньобудинкові газові мережі, адже ще рік тому це був обов’язок Закарпатгазу. Проте Закони змінилися і тепер це відповідальність власників, тобто мешканців. Дискутували з проблемних питань представники ОСББ, міської і обласної влад та АТ «Закарпатгаз». Зокрема, приділили увагу технічному обслуговуванню мереж, змінам у законодавстві, тарифам тощо.

Хто має обслуговувати, за якими правилами, за чий кошт? Зміни у законодавстві щодо технічного обслуговування внутрішньобудинкових газових мереж обговорили представники ОСББ, міської і обласної влад та АТ «Закарпатгаз» за круглим столом в Ужгородській міській раді. Як виявилося, мережі від кранів на будинку до газових приладів усередині помешкань ніхто не обслуговує! Така колізія у законодавстві викликала найбільшу дискусію серед учасників заходу.

Обговорили і статті, що стосуються газопостачання, закону України «Про житлово-комунальні послуги», який нещодавно набрав чинності. Роз’яснили присутнім також і межі відповідальності АТ «Закарпатгаз» та що лягає на плечі власників будинків.

Приділили увагу і правилам безпеки систем газопостачання, які діють з 2015 року, підняли тему тарифів, обговорили реформу газового ринку. У підсумку заходу вирішили звернутися до НКРЕ та Кабміну за роз‘ясненням шляхів вирішення проблемних та суперечливих питань, колізій законодавства та механізму подальшої співпраці.

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

17 + 20 =