Завершився футзальний турнір на честь річниці створення футбольної школи «Синай»

Тринадцятий футзальний турнір на честь річниці створення дитячої юнацької християнської футбольної школи «Синай» завершився цими вихідними. На офіційному закритті для дітей влаштували справжнє свято із танцями, конкурсами та призами.

Вихідними завершився футзальний турнір на честь 13-ої річниці створення дитячої юнацької християнської футбольної школи «Синай». Змагання щорічні, та саме ці відрізняються деякими нововеденями. Цього року вирішили зменшити кількість учасників.

Загалом на турнірі грали 8 команд, які представляють 5 футбольних клубів з Іршавського, Хустського та Ужгородського районів і Мукачева.

Під час офіційного закриття турніру на учасників чекали розваги з аніматорами і цікаві конкурси. Юні футболісти змагалися у майстерності володіння м’ячем, спритності та швидкості. Також кожна дитина незалежно від результату команди отримала індивідуальну нагороду.

Перше місце серед команд 2009 року народження на цих змаганнях здобула команда «Бронька», а серед команд 2010 року народженя – команда «Синай».

За високий рівень організації змагань та за увагу до учасників гості заходу та тренери висловлюють подяку панові Олександру Прожегач.

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 × 1 =