Журналістський турнір з футболу вчергове провели в Ужгороді

В Ужгороді журналісти зустрілися в поєдинку з м’ячем. Футбольний турнір серед акул пера цього річ відбувся вже всімнадцяте. За кубок боролися 17 команд.

Зазвичай в руках мікрофон, поруч – оператор з камерою. В такій команді Олександр Курта – телевізійник «Суспільного», щодня в погоні за свіжими новинами. Нині ж його атрибут праці – м’яч, а ціль – футбольні ворота.

Суперники Саші – колеги по цеху – журналісти. Всі вони зібралися, аби перемогти в футбольному турнірі. Олександр Парамонов з 21-го каналу розраховує весело провести час.

Футбольний матч серед журналістів організували профспілки ще у 2002 році. В черговому поєдинку на полі зустрілося 6 команд. Всі налаштовані бадьоро. Хочуть позолочений кубок.

Команди на полі. Їх привітали організатори. Гра стартувала. Першими в поєдинку зустрілися команди «Лобда» та «Хунгарія». За грою стостерігали не тільки суворі судді, а й чарівні вболівальниці. Напружена гра закінчилась поразкою для збірної угорських журналістів. Їх суперники вмудрилися завершити поєдинок з рахунком 9.0. Цікава гра тримала протягом кількох годин.

Третє місце розіграли між собою журналісти 21-го та берегівської збірної. Друге зайняла команда «Спорт тайм». А переможцями журналістського турніру, вже другий рік поспіль, стали футболісти з команди «Лобда».

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

fourteen − 12 =