«Разом заради повернення» – під такою назвою презентували фотовиставку в Ужгороді. В атріумі Закарпатської ОВА розмістили світлини, що розповідають про незламність українських Захисників і Захисниць, які пережили полон, а також про підтримку їхніх родин та суспільства. Тема військовополонених залишається надзвичайно болючою для України, а підтримка родин та постійне нагадування про наших воїнів у полоні є важливою частиною спільної боротьби. Організатори виставки – регіональне представництво Офісу Омбудсмана. Експозиція доступна для перегляду всім охочим – у атріумі ОВА краю триватиме протягом 10 днів.