Удруге цьогоріч фонтан у Боздоському парку запрацював! Родзинку та місце відпочинку ужгородців нещодавно відремонтували, впорядкували територію та запустили. Однак через деякий час – історія знову повторилася. Пісок, каміння, гілки та навіть кістки – чого тільки не знайшли у фонтані працівники під час ремонту. Працівники парку кажуть, через сторонні предмети система засмічується і обладнання виходить з ладу. У керівництві парку наголошують — проблема не лише у дитячих пустощах. Найбільше занепокоєння викликає поведінка дорослих, які або не реагують на такі дії, або самі нехтують правилами користування громадським простором. Олеся Котигорошко каже, таке недбайливе ставлення не тільки до фонтану, а до решти майна парку, яке створювали насамперед для людей – аби у парку було затишніше, щоб діти могли радіти, а мешканці мали ще одну красиву локацію для відпочинку. То ж закликають ужгородців берегти спільне майно та пам’ятати: комфорт у місті залежить не лише від роботи комунальних служб, а й від культури поведінки кожного.