Фінальна частина ігор турніру Mukachevo Business Cup

1 квітня,  пройшла фінальна частина ігор турніру Mukachevo Business Cup. Першими на поле вийшли  команди, які боролися за 3 та 4 місце відповідно. Це – ФК «Ліка» та ФК «Енергетик».  Останній почав гру у високому темпі, забивши два голи. Однак згодом віддав ініціативу суперникам, якою вони непогано скористалися.  протягом основного часу команди зіграли у нічию із рахунком у 4:4. Відтак команди продовжили  у серії після матчевих пенальті. В результаті – удача усміхнулася футбольному Клубу «Ліка», який і посів 3 місце. Після запеклої боротьби за 3 місце, відбулася гра за переможний кубок.  У фіналі силами мірялися ФК «Алекс» та ФК «Беркут». Почався матч обережно, суперники оцінювали один одного протягом першого тайму. Однак закінчився він таки на користь команди «Беркут» з рахунком 2:1.У другому таймі арбітр зафіксував багато фолів і показав чимало жовтих карток. У результаті – вилучив 2 гравців команди «Алекс». Однак це не завадило хлопцям зрівняти рахунок.  Переможців довелося визначати серією післяматчевих пенальті. Відтак першість турнірі здобула команда ФК «Алекс».  «Business Cup Mukachevo 2017» у місті проходить уже вдруге . Організатори кажуть, відбуватиметься він і наступного року – стовідсотково.