Міжнародний відкритий фестиваль «Долина нарцисів» два дні тривав у Хусті

Понад сотні сильних духом людей з’їхалося у Хуст на 11-й Міжнародний відкритий фестиваль «Долина нарцисів».

Проходив він впродовж двох днів за участі 23-х областей України, а також гостей із-за кордону – Грузії, Латвії і Польщі. У рамках фесту традиційно відбулась спартакіада та гала-концерт людей з обмеженими можливостями.

Традиційно у травні Хуст об’єднує сильних духом людей на Міжнародному відкритому фестивалі «Долина нарцисів». Цього ж року він проводиться водинадцяте. У рамках фесту вже вкотре відбувається й спартакіада за участі його учасників. Вона по суті й відкриває перший день фестивалю.

Щороку охочих потрапити на особливий захід все більше. Серед них – як дорослі, так діти. Хтось вперше в гостях у Хуста, дехто – вже був. Вік найменшого учасника – 8 років, а найстаршого – 65. Усі, без винятку, не стримують емоцій від участі. Кажуть: це найкращий спосіб проявити себе.
Цьогоріч учасники змагалися між собою у 23-х видах спорту. Кожен учасник спартакіади здобув якесь призове місце у тому чи іншому виді спорту, що відрадно. Тому нагороджені медалями і грамотами були всі.

Зрештою ті, що брали участь в цьому унікальному спортивному заході продемонстрували неабияку мужність та витримку. Відтак заслуговують на велику шану і повагу.

Звичайно, у кожного з них своя непроста життєва історія та спільною є таки жага до життя. Таким чином вони подали приклад іншим і стали взірцем для наслідування. І це не може не вражати!

Після спартакіади учасники «Долини нарцисів» мали змогу відпочити у міському парку. Далі відбулася урочиста хода міськими вулицями Хуста, яка закликала місцевих долучитися до 11-го Міжнародного відкритого фестивалю.

Фестиваль тривав кілька днів і його програма була доволі насиченою. А передбачала вона й екскурсії туристичними місцями краю. Справжнім подарунком безпосередньо для учасників стала й розважальна та концертна програма у середмісті за участі місцевих талантів, яка й відкрила черговий особливий фест.

Особливі діти теж вразили своїми виступами. Дарували глядачу позитивні емоції й через свої голоси, й через рухи. Власне, особливе свято вкотре наголосило на необхідності його проведення.
Без нагород та подарунків на фесті також не обійшлося. Безпосередньо на другий день під час гала-концерту, де брали участь талановиті, обдаровані та особливі, й відбулася церемонія нагородження. Тож, до зустрічі у році новому – на фестивалі «Долина нарцисів – 2020».

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

four × 4 =