На Закарпатті почала діяти футбольна академія, створена на базі ФК «Минай»

Футбол на Закарпатті розвивається. Ще одним досягненням у спортивному житті краю стало відкриття футбольної академії. Комунальний заклад «Академія футболу», засновник якого – Ужгородська районна рада, створено на базі ФК «Минай». Урочисто відкрили заклад у неділю, 18 серпня, на стадіоні «Минай-Арена». Вже призначено директора академії та відібрано перших вихованців, з якими займаються професійні тренери.

Аби привити здоровий спосіб життя, відвірвати дітей від комп’ютерів та гаджетів, відкрити і розвивати спортивний талант, а потім пишатися досягненнями футболістів світового рівня – на базі ФК «Минай» створили футбольну академію.

На урочисте відкриття закладу спеціально приїхав Сергій Булеца – закарпатська зірка футболу, гравець «Дніпро-1», чемпіон світу U-20, володар срібного м’яча від ФІФА. І не з пустими руками – привіз з собою кубок Чемпіонів світу.
Для юних футболістів це справжня подія та мотивація до успіху. Дітлахи отримали автограф кумира та фото на згадку.

Рішення про створення комунального закладу «Академія футболу» було прийнято Ужгородською районною радою ще 31 травня 2019 року. Вжепризначено директора та відібрано перших 12 вихованців, з якимизаймаються два професійні тренери. Попередубагатороботи – набір штату, майбутніх спортсменів та відточення майстерності на тренуваннях.

У планах – проведення міжнародних юнацьких змагань на базі футбольних клубів краю. Закарпатський футбол – має перспективи, адже всі передумови для цього в регіоні є!

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

one + 2 =