Фірма доньки директора водоканалу в Мукачеві незаконно виграла тендер

Прокуратура Закарпатської області подала до Господарського суду Закарпатської області позовну заяву про визнання недійсними результатів публічних торгів та укладеного за їхніми результатами договору про виконання робіт.

Так, у ході реалізації прокуратурою області представницьких повноважень, встановлено, що посадові особи управління міського господарства Мукачівського міськвиконкому під час проведення відкритих торгів із закупівлі робіт з будівництва системи водопостачання та каналізації по ряду вулиць у м.Мукачево неправомірно надали перевагу одному з учасників торгів безпідставно визнавши його переможцем. В результаті з представниками цього товариства,яке належить доньці керівника мукачівського водоканалу Ігоря Федорняка було укладено договір на проведення вказаних робіт на 11,5 млн грн.

Також, за вказаним фактом слідчі ГУНП в Закарпатській області здійснюють досудове розслідування у кримінальному провадженні, з попередньою правовою кваліфікацією за ч.2 ст. 346 КК України – зловживання владою або службовим становищем.

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

four × one =