Християни східного обряду святкують Воздвиження Хреста Господнього

Воздвиження Хреста Господнього – велике церковне свято, яке православні християни відзначають саме сьогодні, 27 вересня. Цього дня вірники обов’язково навідуються у храм на божественну літургію та дотримуються суворого посту – у пам’ять про страждання і смерть Господа на Хресті.

Щороку християни східного обряду 27 вересня відзначають одне з найбільших релігійних свят – Воздвиження чесного і животворящого Хреста Господнього. Традиційно цього дня вірники дотримуються строгого посту та збираються в храмах, щоб вшанувати символ віри та перемоги християнського світу – Хрест Господній та попросити у всевишнього здоров’для своїх рідних.

Мукачівці кажуть, у свято Воздвиження Чесного Хреста християни як ніколи відчувають любов Ісуса, який страждав на хресті за людські гріхи.

В основу становлення цього свята лягли дві події – у 326 році в Єрусалимі був віднайдений хрест, на якому розіп’яли Ісуса Христа. Друга подія – повернення Животворящого Хреста з Персії в Єрусалим. Ці події об’єднує одне спільне – Хрест воздвигали чи-то піднімали перед народом, направляли його на всі сторони світу, що люди могли вклонитися святині.

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

5 × 1 =