Петро Порошенко веде до Верховної Ради оновлену партію – «Європейська солідарність»

П’ятий президент Петро Порошенко веде до Верховної Ради оновлену версію своєї партії «Солідарність», тепер це «Європейська солідарність». Петро Порошенко заявив, що його команда ставить собі амбітну мету – привести країну до членства в ЄС та НАТО вже до 2027-го року.

Продовжити битву за Україну – під куполом Верховної Ради. Європейська солідарність презентувала першу десятку свого виборчого списку. У ньому українські легенди – волонтери, військові, дисиденти, борці за національну ідею та учасники трьох українських революцій.

Ахтем Чийгоз – три роки провів в російських застінках. Зізнається – віра в Україну і в силу духа свого народу допомагали йому триматися. Нині – боротиметься в парламенті за звільнення Криму від окупантів.

Легендарний комбриг Михайло Забродський переконує – сьогодні лінія фронту не лише на Сході, а й там, де приймаються життєво важливі для країни рішення.

Кожне з нових облич партії – зірка в своїй галузі, підкреслив Петро Порошенко. Це люди, які боролися за Україну на фронті реальному, а також на ідеологічному, культурному і дипломатичному. Цього разу у списках – понад сорок відсотків жінок.

Головна задача оновленої «Європейської солідарності» – зайти потужною командою у Верховну раду? аби разом продовжувати робити неможливе. Петро Порошенко заявив, що його команда ставить собі амбітну мету – привести країну до членства в ЄС та НАТО вже до 2027-го року.

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

15 − one =