Екс-голова Перечинської РДА відмовився від апеляції та залишиться під вартою

Сьогодні Апеляційний суд розглядав заяву адвоката винуватця смертельної аварії 13 липня в Перечині Віктора Олефіра. 16 липня суд першої інстанції обрав йому запобіжний захід – тримання під вартою до 11 вересня, без можливості внести заставу.

З таким рішенням не згідна сторона захисту. Адвокат підозрюваного Анатолій Качайло подав апеляцію. На попередньому засіданні він просив своєму підзахисному домашній нічний арешт або ж визначити суму застави.

З позицією свого адвоката, виявляється, не згідний сам Віктор Олефір. Вже у день розгляду апеляції він сам відмовляється оскаржувати рішення першої інстанції і каже: усвідомлює те, що був учасником ДТП, яке мало особливо негативні наслідки, тому просить залишити ухвалу суду першої інстанції. Адвокату не залишається нічого іншого, як писати клопотання про відмову від апеляції. Тож підозрюваний так і залишається під вартою до 11 вересня.

Якщо за два місяці слідчі не встигнуть завершити розслідування, знову буде обрання запобіжного заходу. Відомо, що є результати експертизи на вміст алкогольного сп’яніння Віктора Олефіра на момент скоєння ДТП. Результати – таємниця слідства. Згідно з процедурою досудового розслідування, дані не знає навіть сам адвокат. Якщо ж провина колишнього голови Перечинської РДА буде доведена, він може «загриміти» до в’язниці на термін від 5 до 10 років.

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

seventeen + eighteen =