На п’ятому турнірі «Дивосвіт Закарпаття» в Перечині змагалися 185 спортсменок

«Дивосвіт Закарпаття» – V Всеукраїнський турнір з художньої гімнастики відбувся цими днями у Перечині. За першість змагалися 185 юних спортсменок з різних куточків України.

Парадом юних спортсменок та урочистостями відкрили ювілейний V Всеукраїнський турнір з художньої гімнастики «Дивосвіт Закарпаття» у місті Перечин. 185 гімнасток віком від 4 до 17 років із команд Закарпатських міст Ужгород, Мукачево, Перечин та інших регіонів України – Львів, Бровари, Житомир змагалися за першість у залі Перечинськоі ЗОШ.

Вболівали за юних спортсменок їх батьки та рідні. Адже без їх підтримки, як моральної, так і фінансової, не обходиться жодне змагання. Від 5 тисяч до 10 тисяч гривень – коштує один костюм, а їх на одні змагання треба кілька – для кожного виступу з різним знаряддям. А ще, крім щоденних витрат на заняття, гроші потрібні на транспорт та участь у турнірах. Одним словом, це лягає на плечі батьків. Не менше зусиль докладають і тренери, аби їх вихованці достойно виступали на змаганнях.

Цьогорічний турнір – ювілейний. Вже вп’яте проходять змагання з художньої гімнастики у Перечині і з кожним роком їх рівень зростає – відмічають тренери та судді. Кращих гімнасток та команди у різних вікових категоріях нагородили грамотами, медалями та оплесками.На завершення спортивного свята для всіх учасниць турніру солодкий подарунок – торт.

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

17 − six =