У Мукачівському Красногорському монастирі знову розцвіла висохла лілія

І знову це диво сталось. Вже увосьме у Мукачівському Красногорському монастирі розцвіла висохла лілія. Квітка зацвітає щороку влітку. Цього разу квіти на сухих стеблах з’явились до свята Вознесіння.

Традиційно у цей час до святої обителі приїжджають паломники: хтось – уперше, хтось – по заступництво і допомогу Богородиці.

Вперше на сухих стеблах лілій свіжі бутони розквітли 8 років тому. З того часу таке диво у Красногірському чоловічому монастирі трапляється щороку. Аби приклонити коліна біля ікони «Усіх Скорботних радість», за окладом якої і розцвітають лілії, вірники приїжджають звідусіль. Люди вірять, що головна сила зцілення – у їхній беззаперечній вірі та у щирій молитві.

Про випадки зцілення люди переповідають з вуст в уста. Один з них стався зі сліпим священником, який прозрів після того, як відслужив Акафіст з молебнем біля цієї ікони. Інший – про хлопчика, який почав ходити після щирої молитви.

Диво, яке трапляється тут щороку, відбувається тільки в трьох місцях в світі. Білу лілію вважають квіткою Діви Марії. За християнськими переказами, коли архангел Гавриїл з’явився до неї з благою звісткою, він тримав у руках саме квітку. Як символ Богоматері, лілію вирощують при храмах по всій Європі. Та дива трапляються тільки там, де в них щиро вірять.

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 × one =